Статистика
Онлайн всего: 2 Гостей: 2 Пользователей: 0
|
Каталог статей
Тема: Прямий доступ.
Тема: Прямий доступ.
Мета:
- Сприяти закріпленню знань учнів отриманих на
уроках праці.
- Виховувати повагу до оточуючих.
- Розвивати логічне мислення та здатність до
логічного обґрунтування своїх думок.
Устаткування: Два
аркуші формату А1, комп’ютер, магнітофон.
Форма проведення: КВК
Місце проведення: Актова зала
Хід заходу:
1. Організаційний етап.
2. Оголошення теми, мети і умов проведення
заходу.
3. Реалізаційний етап.
4. Підведення підсумків.
1) Організаційний етап.
a) Введення учнів в актову залу.
b) Перевірка готовності команд до проведення
заходу.
c) Організація їх діяльності.
2) Оголошення теми, мети і умов проведення
заходу.
1-й ведучий: Добрий вечір! У нас - свято! Сьогодні Змагаються команди веселих і
кмітливих! А повний зал з говорить про те, що
в школі повальна епідемія. Боліти будуть всі! Поки ми не бачимо команд, які готуються до виходу на сцену, я пропоную всім уболівальникам всіх команд подивитися один на одного й весело поздоровити із цим веселим святом!
Уболівальники привітають один одного.
2-й ведучий: Сподіваюся, що так само буде й під час гри: підтримуючи свою
команду, усе будуть уважно дивитися виступи суперників і підтримувати їх, якщо вони сподобаються! Адже сьогодні не тільки день веселого КВК, але й день дружби!
Тим більше що КВК - це гра, а не війна! А на грі повинні одержувати задоволення все: і
переможці, і переможені.
1-й ведучий: Ми починаємо КВК!
2-й ведучий: Сьогодні грають: команда ... і команда ....
1-й ведучий: Судити гру буде журі в складі вчителів (представляє членів
журі).
3) Реалізаційний етап.
I.
Конкурс «Вітання команд»
2-й ведучий: Увага! Ми починаємо перший конкурс – вітання команд. В
якому вам буде необхідно представити свої команди (назву, девіз, капітана).
(Проведення
конкурсу)
1-й ведучий: Зараз журі
повідомить нам результати конкурсу Максимальна оцінка – 6 балів.
(Виступ членів
журі)
2-й ведучий: В
цьому конкурсі перемогла команда____________. Так тримати!
1-й ведучий: Представників
команди _______________ попросимо не засмучуватися, попереду в нас ще багато
конкурсів і ви зможе відігратись.
II.
Конкурс «Розминка»
1-й ведучий: Ну що ж, виглядають команди непогано. Подивимося, як вони себе
покажуть у справі. А для початку пропонуємо провести невелику розминку.
2-й ведучий: Я буду говорити початок фрази, а команди повинні будуть за 1 хвилину придумати її закінчення.
1. Мені комп'ютер строїть глазки, «Виндусом» моргає...
2. Видає комп'ютер збії, ой набрид мені жахливо...
(Проведення
конкурсу)
1-й ведучий:
Зараз журі повідомить нам результати конкурсу
Максимальна оцінка – 4 бали.
(Виступ
членів журі)
2-й ведучий: В
цьому конкурсі перемогла команда __________.
За підсумком двох конкурсів з рахунком____ -
____перемагає команда __________.
III.
Конкурс «Конкурс художників»
1-й ведучий: Ми запрошуємо на сцену по двох людини від кожної команди
для конкурсу художників!
2-й ведучий: Один з вас буде художником, але не звичайним, а роботом-маніпулятором. А іншому має бути «рулити» - він
буде оператором.
Оператор одержує картинку із
зображенням тварини. Його завдання — за допомогою 10 команд
роботові відтворити зображення на
імпровізованому екрані монітора (аркуш паперу формату A1, прикріплений
до стенда). Такі явні команди, як «Намалюй хвіст» або «Намалюй вуха», неприпустимі. Дозволені команди: «Постав крапку в лівому верхньому куті»,
«Накресли окружність», «З'єднай крапки
відрізком» і т.п.
(Проведення
конкурсу)
1-й ведучий:
Зараз журі повідомить нам результати конкурсу Максимальна оцінка - 5 бали.
(Виступ
членів журі)
2-й ведучий: В
цьому конкурсі перемогла команда __________.
За підсумком двох конкурсів з рахунком____ -
____перемагає команда __________
IV.
Конкурс «Музичний конкурс»
1-й ведучий: Сучасні комп'ютери можуть усе. Наприклад, записувати музику й потім
відтворювати її в тій послідовності яка нам
потрібна.
2-й ведучий: У нашому музичному конкурсі нам знадобиться по одному учаснику від кожної команди. Спочатку один з
учасників проспіває фрагмент пісні, який ми запишемо і за допомогою комп’ютеру
відтворимо її але вже в зворотному порядку. І дамо прослухати її представнику
іншої команди, після чого від спробує проспівати новий варіант пісні. Який ми
також запишемо і відтворимо в правильній послідовності. Завданням учасника буде
встановити яку ж саме пісню він проспівав. Після чого ми повторимо конкурс, але
вже інша команда буде загадувати пісню.
(Проведення
конкурсу)
1-й ведучий:В
цьому конкурсі з рахунком____ - ____перемогла команда ________.
2-й ведучий:За
підсумком п’яти конкурсів з рахунком____ - ____перемагає команда _________
V.
Конкурс «Конкурс шифрувальників»
1-й ведучий: Наш третій конкурс покаже, як команди-суперниці володіють
мистецтвом розшифровки.
2-й ведучий: А завдання буде таке: за 5 хвилин розшифрувати побажання,
завчасно підготоване командою суперницею, яке закодоване у двійковій
системі числення. У конкурсі беруть участь три чоловіки. Команди обмінюються
картками із зашифрованими побажаннями.
(Проведення конкурсу)
1-й ведучий:
Зараз журі повідомить нам результати конкурсу Максимальна оцінка - 3 бали.(Виступ членів журі)
2-й ведучий: В
цьому конкурсі перемогла команда __________.
За підсумком двох конкурсів з рахунком____ -
____перемагає команда __________.
4) Підведення підсумків.
1-й ведучий: Спасибі командам! Ви показали гідну гру! Оплески вболівальників - краще тому підтвердження!
2-й ведучий: Ми запрошуємо команди на сцену для підведення підсумків сьогоднішньої
зустрічі!
Слово надається журі, що називає
переможця останнього конкурсу й підводить загальні підсумки КВК.
1-й ведучий: Наші
щирі вітання команді переможниці, а також дозвольте подякувати всім вам за
активну участь у змаганні.
2-й ведучий:
Представників команди ____________ прошу не засмучуватись адже наступного разу
вам обов’язково пощастить. А також щоб ви запам’ятали, що ніщо не приносить
такого задоволення як відчуття того, що ви зробили все, що могли для доведення
любимої справи до логічного завершення і отримання очікуваних плодів праці рук
своїх.
1-й і 2-й ведучий
До побачення!
|
Категория: Воспитательная работа | Добавил: kipa (12.04.2009)
|
Просмотров: 2416
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|