Статистика
Онлайн всего: 1 Гостей: 1 Пользователей: 0
|
Каталог статей
Всего материалов в каталоге: 86 Показано материалов: 61-70 |
Страницы: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 » |
Клас:6
Тема. Призначення і будова свердлильного верстата .
Мета уроку: Засвоєння учнями знань про будову
свердлильного верстата, процесс його керування, кінематичну схему; формування
вмінь раціональної та безпечної праці. Розвивати
технічний кругозір, уяву. Виховувати
інтерес до техніки, бережливе ставлення до обладнання та інструментів, культуру
праці.
Об'єкт праці: механізми свердлильного верстату тощо.
Обладнання: свердлильний верстат.
Дидактичні матеріали: плакати із зображенням верстату, кінематична схема свердлильного верстата.
Тип уроку: Комбінований.
План уроку
1. Організаційна частина (2 хв.)
2. Повторення раніше вивченого
матеріалу (5 хв.)
3 .Повідомлення теми, мети уроку (1 хв.)
4. Вивчення нового матеріалу ( 9 хв.)
5. Практична робота учнів (20 хв.)
6. Вступний інструктаж(2 хв.)
7. Поточний
інструктаж(2хв.)
8. Підведення підсумків уроку(2-3хв.)
9. Домашнє завдання.(1-2хв.)
10. Прибирання робочих місць.(3хв.) |
Клас 6
Тема.Організація робочого
місця у слюсарній майстерні. Правила безпечноТ праці (1 год.)
Мета уроку:
Засвоєння знань про організацію робочого місця, правила безпечної праці та
внутрішнього розпорядку у шкільній майстерні. Розвивати пам'ять, спостережливість.
Виховувати працьовитість, акуратність, загальні основи культури праці.
Обладнання: верстаки, інструмент для розмічання та різання металу (рисувалки, лінійки,
кутники, лещата, слюсарні ножиці тощо.) та інше обладнання майстерні.
Тип уроку:
Засвоєння нових знань.
|
Тема: конструювання виробів з листового металу і сортового прокату.
Мета:
Ø
сформувати знання про конструювання виробів з листового
металу й сортового прокату;
Ø
розвивати технічний світогляд, естетичний смак,
пізнавальну та творчу активність;
Ø
виховувати любов до праці, до предмету, творче ставлення
до праці.
Об’єкт
праці учнів: заготовка молотка.
Дидактичні
матеріали: інструкційна карта по виготовленню молотка, різні види сортового прокату,
моделі різних виробів
Матеріально-технічне
забезпечення: Свердлильний верстат 2М-112, молоток, кернер, напилки, лещата, рисувалка,
лінійка, верстак, заготовка молотка.
Трудові дії, прийоми та операції: вимірювання, розмічання,
свердління, обпилювання.
Тип
заняття: комбінований урок. |
План конспект від 3.02.2004 , Клас:
6-В
Тема уроку: „Види пиломатеріалів. Загальні
відомості про властивості деревини. Вади деревини ”.
Мета: Навчальна: Ознайомити учнів з правилами внутрішнього розпорядку та безпечної
праці в шкільній майстерні; організацією та обладнанням робочого місця;
пиломатеріалами та їх видами; властивостями та вадами.
Виховна: Виховувати в
учнів культуру праці, правила безпечної
роботи на робочому місці.
Розвиваюча: Розвити вміння організовувати робоче місце; визнавати
породи деревини та види пиломатеріалів.
Дидактичне
забезпечення: плакати, наочні засоби.
Матеріально-технічне
забезпечення: ящичок з пиломатеріалами.
Об’єкт
навчальної чи продуктивної праці:
Тип уроку: лабораторно-практична
робота. |
Тема: „Аналіз конструкції
виробу, що планується для виготовлення”.
Мета: Навчальна: Дати дітям початкове уявлення про технічний проект та
основні поняття які характеризують точність виготовлення деталей допуски,
шорсткість деталей.
Виховна: Виховувати в учнів естетичний смак, культуру праці.
Розвиваюча: Розвивати творчу пізнавальну активність.
Дидактичні
матеріали: Плакат „Складальне креслення”, технологічна карта, ескіз.
Матеріально-технічне
забезпечення: Креслярське приладдя, зразки.
Об’єкт
навчальної чи продуктивної праці: технологічна карта та ескіз.
Тип
заняття: комбінований. |
План конспект уроку
Тема: художнє оздоблення виробів з фанери та деревини.
Мета: Навчальна: сформувати
знання про процеси оздоблення виробів з деревини, навчити самостійно обирати
вид художнього оздоблення і розробляти малюнки;
Виховна: виховувати відповідальне та
бережливе ставлення до інструменту та культуру праці;
Розвиваюча: розвивати власне мислення та кмітливість,
уміння застосовувати свої знання на практиці.
|
Клас: 5
Тема: Роль машини у сучасному господарстві і побуті.
Мета: Навчальна:
поглибити знання з техніки і машин, технічні відомості
машин та механізмів, формувати уміння визначати окремі механізми машин.
Виховна: виховати
відповідне ставлення до техніки.
Розвиваюча: Розвивати технічне
мислення, пам’ять, уяву та логічне
мислення.
Об’єкт праці: Техніка та його робочі та допоміжні частини.
Дидактичні засоби: Верстаки та моделі машин.
Інструменти та матеріали: Моделі пасової та зубчастої передачі, типові
деталі, таблиці.
Тип уроку: комбінований з елементами бесіди. |
Клас: 5
Тема: Побутові переносні електричні
прилади.
Мета:
Навчальна:
ознайомити учнів з видами побутових переносносних
та електричних приладів, розповісти про вимоги до їх
конструкції. Навчити безпечно користуватися ними.
Виховна: виховувати культуру праці, виховувати
бережливе відношення до обладнання.
Розвиваюча: розвивати спостережливість і самоконтроль.
Дидактичні засоби: плакати.
Інструменти
та матеріали: лінійка, олівець.
Тип: комбінований.
Час: 45
хв. |
Клас: 5
Тема: Організація та обладнання робочого місця в столярній майстерні.
Мета:
Навчальна: формування знань про будову верстаків, їх призначення, конструктивних
особливостей комбінованих верстатів, організацію робочого місця, правила внутрішнього
розпорядку, безпеки праці в шкільній майстерні, основних видів деревини.
Виховна: охайність, культуру праці, любов до знань.
Розвиваюча: розвивати пізнавальний інтерес, просторове, технічне та економічне
мислення.
Дидактичні засоби: плакати, стенди, зразки порід деревини, фотографії виробів з деревини.
Обладнання: верстак, лещата.
Трудові дії,
прийоми та операції:
Тип уроку: засіоєння нових знань. |
Клас: 5
Тема: Конструювання виробів з фанери.
Мета:
Навчальна: сформувати знання про етапи конструювання виробів з фанери, поняття про
шаблони.
Виховна: охайність, культуру праці, любов до знань.
Розвиваюча: розвивати пізнавальний інтерес, просторове, технічне та економічне
мислення.
Об’єкт праці:
кухонна дощечка.
Дидактичні засоби: плакати, стенди, зразки шаблонів дощечок.
Обладнання: лінійка, олівець, стиранка, кутник, наждачний папір, шаблони дощечок,
верстак.
Трудові дії,
прийоми та операції: вимірювання, розмічання, шліфування.
Тип уроку: комбінований.
План |
|
|